Zuzana Bubílková


Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková

Politická komentátorka a satirička.

Ve Slovenské televizi začala pracovat koncem roku 1989. Do povědomí diváků se zapsala jako moderátorka diskusního pořadu „Co týden dal“, který moderovala s Otou Černým.

Po rozdělení republiky půl roku pokračovala v České televizi. V září 1993 nastoupila do rádia Frekvence 1. Ve stejném roce se objevila jako host Miloslava Šimka v Divadle Jiřího Grossmanna. Na Frekvenci 1 pak spolu vysílali satirický politický pořad.

V únoru 1995 uvedla Česká televize první díl zábavného pořadu dvojice Šimek & Bubílková „S politiky netančím“. Po šesti letech se pod názvem „Politické harašení“ přemístili na Novu.

Kromě televizních pořadů účinkovala Zuzana Bubílková po boku Miloslava Šimka v celé řadě divadelních pořadů („Politické harašení“, „S politiky netančím“, „Politická inventura“, „Křížový výslech“, „Měsíčník DJG“, „Pohoda všedního dne“).

V divadelní i televizní činnosti pokračuje i po smrti svého dlouholetého jevištního partnera.

V letech 2004-2006 pokračovala v uvádění pořadu „Politické harašení“ na TV Nova, v roce 2008 se krátce vrátila do České televize s pořadem „Co týden vzal“ a od roku 2009 uvádí svůj pořad „Politická střelnice“ na TV Barrandov.


TOPlist